Digital annonsering

Ökad synlighet online för ditt företag.

Genom ett brett utbud av annonseringsmöjligheter kan du synas för utvalda målgrupper på våra onlinemedier. Alla Nordiske Mediers titlar har sin egen branschportal, alla med höga besökssiffror varje vecka. Därmed ökar du din synlighet online genom att välja våra konkurrenskraftiga erbjudanden.

Kontakta någon av oss:

Daniel Hamp : Teamledare/Distriktschef sälj

Daniel Hamp

Teamledare/Distriktschef sälj

+46 (0) 76 049 70 73

dh@nordiskemedier.se
Dennis Ivarsson : Key Account Manager, Entreprenad

Dennis Ivarsson

Key Account Manager, Entreprenad

+46 (0)73 682 53 95

dennis.ivarsson@nordiskemedier.se
Fred Luxenburg : Key Account Manager, Motor-Magasinet

Fred Luxenburg

Key Account Manager, Motor-Magasinet

+46 (0) 73 6825305

fred.luxenburg@nordiskemedier.se
Freddy Bustos : Mediechef, Habit Sko & Mode

Freddy Bustos

Mediechef, Habit Sko & Mode

+46 (0) 73 682 53 13

freddy.bustos@nordiskemedier.se
Görel Johansson : Mediechef, Res-/Trafikforum, Transport & Logistik Idag

Görel Johansson

Mediechef, Res-/Trafikforum, Transport & Logistik Idag

+46 (0)8-670 41 65, +46 (0)73-682 5 365

gorel.johansson@nordiskemedier.se
Henrik Andersson : Key Account Manager, Verkstäderna

Henrik Andersson

Key Account Manager, Verkstäderna

+46 (0) 70 534 25 11

henrik.andersson@nordiskemedier.se
Jerker Evaldsson : Mediechef, Packmarknaden/Recycling

Jerker Evaldsson

Mediechef, Packmarknaden/Recycling

+46 (0) 70 975 99 40

jerker.evaldsson@nordiskemedier.se
Jimmy Karlsson : Key Account Manager, Motor-Magasinet

Jimmy Karlsson

Key Account Manager, Motor-Magasinet

+46 (0) 70 995 13 41

jimmy.karlsson@nordiskemedier.se
Jonas Jonsson : Mediechef, Entreprenad

Jonas Jonsson

Mediechef, Entreprenad

+46 (0) 73 682 53 85

jonas.jonsson@nordiskemedier.se
Linda Gheysari : Mediechef, Dagens Handel och Rent

Linda Gheysari

Mediechef, Dagens Handel och Rent

+46 (0)8-670 41 07, +46 (0)70-990 54 29

linda.gheysari@nordiskemedier.se
Maria Eriksson : Mediechef, Life Science Sweden med Kemivärlden

Maria Eriksson

Mediechef, Life Science Sweden med Kemivärlden

+46 (0) 70 874 18 34

maria.eriksson@nordiskemedier.se
Mathias Gustafson : Mediechef U&D, Mediesäljare Process Nordic/Verkstäderna

Mathias Gustafson

Mediechef U&D, Mediesäljare Process Nordic/Verkstäderna

+46 (0) 70 854 99 10

mathias.gustafson@nordiskemedier.se
Mats Irstam : Mediechef, Verkstäderna/Process Nordic

Mats Irstam

Mediechef, Verkstäderna/Process Nordic

+46 (0) 73 682 53 07

mats.irstam@nordiskemedier.se
Meisam Dehghan : Innesäljchef

Meisam Dehghan

Innesäljchef

+46 (0)736 825348

meisam.dehghan@nordiskemedier.se
Mi Andrén : Mediechef, Fri Köpenskap

Mi Andrén

Mediechef, Fri Köpenskap

+46 (0) 73 389 88 99

mi.andren@nordiskemedier.se
Mikael Eriksson : Innesälj

Mikael Eriksson

Innesälj

+46 (0)70 978 35 05

mikael.eriksson@nordiskemedier.se
Mikael Köhler : Mediechef, Motor-Magasinet

Mikael Köhler

Mediechef, Motor-Magasinet

+46 (0) 73 682 53 49

mikael.kohler@nordiskemedier.se
Nicole Pihl : Key Account Manager, Habit Sko & Mode

Nicole Pihl

Key Account Manager, Habit Sko & Mode

+46 (0) 8 670 41 19, +46 (0) 73 682 53 19

nicole.pihl@nordiskemedier.se
Roger Andersson : Distriktschef sälj

Roger Andersson

Distriktschef sälj

+46 (0) 73 613 30 48

ra@nordiskemedier.se
Roger Folhammar : Mediechef, Nordisk Träteknik/Skydd & Säkerhet

Roger Folhammar

Mediechef, Nordisk Träteknik/Skydd & Säkerhet

+46 (0) 73 682 53 09

roger.folhammar@nordiskemedier.se
Sebastian Cancela : Innesälj

Sebastian Cancela

Innesälj

+46 (0)736 82 53 98

sebastian.cancela@nordiskemedier.se
Susanne Andersson : Innesälj, DirektKontakt Skog & Entreprenad

Susanne Andersson

Innesälj, DirektKontakt Skog & Entreprenad

+46 (0) 72 326 10 55

sa@nordiskemedier.se
Tony Törnström : VD, Göteborg

Tony Törnström

VD, Göteborg

+46 (0) 76 195 05 59

tt@nordiskemedier.se
Ulrika Järnåsen : Mediechef, Plastforum

Ulrika Järnåsen

Mediechef, Plastforum

+46 (0) 73 682 53 27

ulrika.jarnasen@nordiskemedier.se