Event

Förmedla ditt budskap på våra event

Vi står bakom många event där vi samlar de största aktörerna inom respektive bransch. Här fokuserar vi på allt som kan påverka branschens utveckling idag och i framtiden. Som partner eller sponsor under våra event har du det perfekta tillfället att synliggöra ditt budskap för beslutsfattare inom ditt område. Såväl före, under som efter eventet.

Vi arrangerar: Frukost- & lunch-event, VIP-middagar, 1-2 dagars event, mässor och galor.

Som deltagare kan du att utvidga ditt nätverk och få den senaste kunskapen om din bransch.

Anders Arehag (föräldraledig) : Projektledare, Event

Anders Arehag (föräldraledig)

Projektledare, Event

+46 (0)73 682 53 78

anders.arehag@nordiskemedier.se
Anna Richenberg : Marknadsassistent, Event

Anna Richenberg

Marknadsassistent, Event

+46 (0)73 682 53 79

anna.richenberg@nordiskemedier.se
Axel Grönlund : Rörlig grafik/Event

Axel Grönlund

Rörlig grafik/Event

+46 (0)8 5222 5312

axel.gronlund@nordiskemedier.se
Birgitta Tängnander : Projektledare/Marknad, Rent/Facility

Birgitta Tängnander

Projektledare/Marknad, Rent/Facility

+46 (0)70 844 08 70

birgitta.tangnander@nordiskemedier.se
Cecilia Öster : Projektledare, Event

Cecilia Öster

Projektledare, Event

+46 (0)73 682 53 76

cecilia.oster@nordiskemedier.se
Daniela Källström : Marknadsassistent, Event

Daniela Källström

Marknadsassistent, Event

+46 (0)70 995 13 36

daniela.kallstrom@nordiskemedier.se
Evis Renander : Grafisk formgivning/Layout, Event

Evis Renander

Grafisk formgivning/Layout, Event

+46 (0)8 5222 5333

evis.renander@nordiskemedier.se
Marc Feucht : Projektledare, Event

Marc Feucht

Projektledare, Event

+46 (0)73 682 53 26

marc.feucht@nordiskemedier.se
Sandra Camilleri : Marknadschef/Eventchef

Sandra Camilleri

Marknadschef/Eventchef

+46 (0) 73 985 12 00

sandra.camilleri@nordiskemedier.se
Sara Delorén : Projektledarassistent, Event

Sara Delorén

Projektledarassistent, Event

+46 (0) 73 682 53 04

sara.deloren@nordiskemedier.se
Tomas Wannberg : Grafisk formgivning/Layout, Event

Tomas Wannberg

Grafisk formgivning/Layout, Event

+46 (0)73 682 53 50

tomas.wannberg@nordiskemedier.se