Medierådgivning

Hos Nordiske Medier finns det en mängd möjligheter att få ut ditt budskap till mottagarna – både genom online- och printannonsering. Med hjälp av flera olika plattformar kan du rikta dig till en bred målgrupp. Vi ger dig en unik möjlighet att marknadsföra dig effektivt.

För att du ska få bästa möjliga effekt erbjuder vi rådgivning, vägledning och konkret planering av din marknadsföring.

Kontakta någon av oss:

Daniel Hamp : Teamledare/Distriktschef sälj

Daniel Hamp

Teamledare/Distriktschef sälj

+46 (0)76 049 70 73

dh@nordiskemedier.se
Danijel Dragisic : Mediesäljare, Packmarknaden

Danijel Dragisic

Mediesäljare, Packmarknaden

+46 (0)70 995 13 37

danijel.dragisic@nordiskemedier.se
Dennis Ivarsson : Key Account Manager, Entreprenad

Dennis Ivarsson

Key Account Manager, Entreprenad

+46 (0)73 682 53 95

dennis.ivarsson@nordiskemedier.se
Fred Luxenburg : Key Account Manager, Motor-Magasinet

Fred Luxenburg

Key Account Manager, Motor-Magasinet

+46 (0)73 682 53 05

fred.luxenburg@nordiskemedier.se
Freddy Bustos : Mediechef, Habit Sko & Mode

Freddy Bustos

Mediechef, Habit Sko & Mode

+46 (0)73 682 53 13

freddy.bustos@nordiskemedier.se
Görel Johansson : Mediechef, Res-/Trafikforum, Transport & Logistik Idag

Görel Johansson

Mediechef, Res-/Trafikforum, Transport & Logistik Idag

+46 (0)73-682 53 65

gorel.johansson@nordiskemedier.se
Hans Roos af Hjelmsäter : Projektledare NM Growth, Sälj

Hans Roos af Hjelmsäter

Projektledare NM Growth, Sälj

+46 (0)73 682 53 98

hansrafh@nordiskemedier.se
Jerker Evaldsson : Mediechef, Packmarknaden/Recycling

Jerker Evaldsson

Mediechef, Packmarknaden/Recycling

+46 (0)70 975 99 40

jerker.evaldsson@nordiskemedier.se
Jimmy Karlsson : Key Account Manager, Motor-Magasinet

Jimmy Karlsson

Key Account Manager, Motor-Magasinet

+46 (0)70 995 13 41

jimmy.karlsson@nordiskemedier.se
Jonas Jonsson : Mediechef, Entreprenad

Jonas Jonsson

Mediechef, Entreprenad

+46 (0) 73 682 53 85

jonas.jonsson@nordiskemedier.se
Linda Gheysari : Mediechef, Dagens Handel och Rent

Linda Gheysari

Mediechef, Dagens Handel och Rent

+46 (0)709 90 54 29

linda.gheysari@nordiskemedier.se
Lotta Hylén : Mediechef, Plastforum

Lotta Hylén

Mediechef, Plastforum

+46 (0)73 682 53 27

lotta.hylen@nordiskemedier.se
Maria Eriksson : Business Development Manager, Life Science Sweden med Kemivärlden

Maria Eriksson

Business Development Manager, Life Science Sweden med Kemivärlden

+46 (0) 70 874 18 34

maria.eriksson@nordiskemedier.se
Mathias Gustafson : Mediechef U&D, Mediesäljare Process Nordic/Verkstäderna

Mathias Gustafson

Mediechef U&D, Mediesäljare Process Nordic/Verkstäderna

+46 (0) 70 854 99 10

mathias.gustafson@nordiskemedier.se
Mats Irstam : Mediechef, Verkstäderna/Process Nordic

Mats Irstam

Mediechef, Verkstäderna/Process Nordic

+46 (0) 73 682 53 07

mats.irstam@nordiskemedier.se
Meisam Dehghan : Innesäljchef

Meisam Dehghan

Innesäljchef

+46 (0)736 825348

meisam.dehghan@nordiskemedier.se
Mi Andrén : Mediechef, Fri Köpenskap

Mi Andrén

Mediechef, Fri Köpenskap

+46 (0) 73 389 88 99

mi.andren@nordiskemedier.se
Mikael Eriksson : Innesälj

Mikael Eriksson

Innesälj

+46 (0)70 978 35 05

mikael.eriksson@nordiskemedier.se
Mikael Köhler : Mediechef, Motor-Magasinet

Mikael Köhler

Mediechef, Motor-Magasinet

+46 (0) 73 682 53 49

mikael.kohler@nordiskemedier.se
Roger Andersson : Distriktschef sälj

Roger Andersson

Distriktschef sälj

+46 (0) 73 613 30 48

ra@nordiskemedier.se
Roger Folhammar : Mediechef, Nordisk Träteknik

Roger Folhammar

Mediechef, Nordisk Träteknik

+46 (0) 73 682 53 09

roger.folhammar@nordiskemedier.se
Susanne Andersson : Innesälj, DirektKontakt Skog & Entreprenad

Susanne Andersson

Innesälj, DirektKontakt Skog & Entreprenad

+46 (0) 72 326 10 55

sa@nordiskemedier.se
Tony Törnström : VP Sales

Tony Törnström

VP Sales

+46 (0) 76 195 05 59

tt@nordiskemedier.se